GRATIS FRAGT + 16 TURBOTILBUD 🥵🤑

Din rabatkode udløber 👉 KLIK HER

00 00 00

Sommerudsalg | Spar op til +75%

Størrelsesguide og skema til Speedo graviditetsbadedragt

Her er størrelsesskemaet til valg af Speedo graviditetsbadedragter til damer. Ved disse badedragter tages der udgangspunkt i din normale størrelse i badedragter når du skal finde den rette størrelse.

For at være sikker på at du får den rigtige størrelse anbefaler vi at du tjekker størrelsesskemaet, så får du uden tvivl den optimale størrelse til dig.

StørrelseEU str. (D)Fransk str.Bryst (CM)Talje (CM) Hofte (CM)
X-Small3436826489
Small3638876994
Medium3840927499
Large40429779104
X-Large424410284109
XX-Large444610789114

Billigste og største udvalg af Speedo graviditetsbadedragt? Udforsk og køb med prisgaranti her

🎁 Dagens gavebod

Du er kun 450 kr. og 2 tilføjet produkt(er) fra en gratis wet/dry bag til badetøj 😍

Gratis wet/dry bag til badetøj

[GRATIS GAVE 1] Watery wet/dry swim-care bag

Gratis anti dug spray

[GRATIS GAVE 2] Watery Anti Dug Spray

Gratis vandtæt mobilholder

[GRATIS GAVE 3] Watery vandtæt mobilholder - Storm - Sort

Gratis vandtæt bum bag

[GRATIS GAVE 4] Watery vandtæt bum bag - Talia - Blå

Anbefalet til dit køb

32% køber disse produkter sammen med din kurv

Luk
  • Søgeresultater
  • Produkter

Søgeresultater

    Ingen resultater for ""

    Spørg vores kundeservice

    Ring til os

    71 74 71 94

    Skriv til os

    support@watery.dk

    Åbningstider

    Ma-Fr: 08-22 / Lø-Sø: 10-22

    Chat med os

    I højre hjørne